Yazılar

Beylerbeyi Masöz Üsküdar İstanbul

Beylerbeyi masöz arıyorsanız doğru seçim yapmak için bilgi sahibi olmalısınız. Bağımsız çalışan profesyonel masöz önerileri için sitemize gelin.

Bacaklar masaj terapisi sunarken çok önemlidir. Vücuttaki en büyük ve genellikle en çok kullanılan kas dokularından birçoğu bacaklardadır. Refakatçinizin bacağını ve tüm kas kütlesi takımını ovmaya açık olun. Kalçanın üstünden başlayın ve aletlerinizi bilek eklemlerinde de kullanın.

Muhteşem sırt masaj terapi sağlayan bir olağanüstü metot da, “temizleme” metodunun kullanımıdır. Bu parmaklarınızı kullanmayı gerektirir. Parmaklarınızı birbirlerinden ayrı tutun. Masaj terapinize omuzlardan başlayın ve başka bir kişinin sırtında olduğundan daha yavaş yer değiştirin. Parmaklarınız bireyin sırtında birleşmelidir; buna rağmen, aslında sırta dokunmamalısınız. Bir eliniz bir tarafta alçalırken, diğer eliniz dairesel hareketlerle büyür.

Masaj terapisi yağlı, derin yada sadece vücudun tek bir bölgesinde yoğunlaşarak yapılabilir. Örneğin, aromaterapi, shiatsu, derin hücre, İsveç masaj terapisi ve daha bir çoğu. Farklı tüm şekilleri nasıl incelemek mümkün ise? Güçlü teknikleri ve göstergeleri bir araya getirdiğiniz güçlü bir yapıya sahip olduğunuzda kesinlikle çok daha iyi hazır olacaksınız.

0