Bu bölümde sizden gelen ve sık sorulan sorulara cevaplarımızı bulacaksınız. Sorularınız ve ilginiz bizim memnun ediyor. Öte yandan aynı soruları tek tek cevaplamak yerine, zamanı verimli kullanmak ve sizlere hizmetimizin diğer alanlarına odaklanma adına, genel sorular ve cevaplarını burada, herkesin faydasına olacak şekilde yayınlıyoruz.

Kişisel bilgilere saygımız ve gizlilik prensibi nedeni ile soruyu soran kişinin bilgilerini (isim vb) yazmıyoruz. Sorular sorulduğu/yazıldığı şekli ile, değişiklik yapılmadan, yani orjinali bozulmadan yazılmıştır. Her gün aldığımız onlarca mesajdan sadece bir kesittir.

Umarız bu bölümümüz size faydalı olur. Cevabını bulamadığınız soruları bize iletmekten çekinmeyin. 🙂

 

En Sık Sorulan 3 Soru ve Cevapları İle Başlayalım, Ne Dersiniz?


 

Sorular ve Cevaplar

Siteniz ne hakkındadır?

Sitemiz masaj sitesidir, içerik yayınlamaktadır (yazı, foto, video, ses kaydı), ayrıca masaj profesyonellerinin (masör, masöz, salon gibi) ilanlarını yayınlamaktadır.

Masöz olarak ilan verebilir miyim?

Tabii, iletişim sayfasından masöz ilanı vermek istiyorum formu ile ücretsiz olarak başvurunuzu yapınız. Bu site tam aradığınız yer. 🙂 Ölçütlerimize uyuyorsanız ilanınızı 1-2 iş günü içinde yayınlarız.

Masör olarak ilan verebilir miyim? 

Masör olarak ilan başvurusu yapabilirsiniz, ancak ilanınızı şu aşamada bu sitede yayınlamayacağız. Masör odaklı diğer bir projemiz için değerlendiriyoruz.

İlan verenler herzamanmasaj çalışanı mıdır?

Hayır, masözler ayrı ve bağımsız çalışan profesyonellerdir. Sitede ilanları yayınlanmaktadır. Sitenin hiçbir ilan sahibi ile organik bağı veya ilişkisi yoktur.

Masöz arıyorum, doğru sitede miyim?

Evet, kesinlikle. 🙂

Masaj etik kuralları var mıdır ve nelerdir?

Evet, vardır. Bununla ilgili sayfamıza gidip okuyabilirsiniz. (masaj için etik kurallar)

Masöz/Masaj dışı arayışım/isteklerim var, doğru adreste miyim?

Ne istediğinize bağlı, sorunuzdan net anlayamadık, tahminen bir kısmı için evet, ancak büyük çoğunluğu için büyük olasılıkla hayır. 🙂

Masözler hakkında yorum yapabilir miyim veya daha önce yapılmış müşteri yorumlarını okuyabilir miyim?

Sizlerden gelen istek ile böyle bir hizmeti başlattık. Dilerseniz üyemiz olarak masöz yorumları sayfamızda yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca iletişim kurduğunuz ve/veya hizmet aldığınız masöz ile ilgili görüşlerinizi dilerseniz kimliğiniz gizli kalarak bize yorumlar sayfasından iletebilirsiniz.

iyi bir masaja ihtiyacim var teşekürler şimdiden. 

Ne kadar güzel 🙂 Bir çoğumuzun zaman zaman iyi bir masaja ihtiyacı var. Eğer masaj yaptırmak istiyorsanız ilan sayfalarımızdaki (sitenin en üstündeki ince beyaz renkli yazı alanı)masözlere bakınız ve iletişim kurunuz. (örneğin istanbul ilan)

İlanda yazan dışında daha fazla bilgi istiyorum.

Lütfen ilanına baktığınız masözü arayarak kendisi ile konuşunuz, bilgileniniz. İlan sahibi (yazı ve foto) olarak size daha fazla bilgi verecektir.

İlan sayfaları nerede?

Sitenin üst kısmında menü alanında bağlantı adresleri var. (masöz ilan veya masör ilan veya masaj salonu ilan)

sevgili yönetici. bu siteden işletilmesinden,bizlere duyrulmasına kadar emegi geçenlere nezninize çok teşekkür ederim.başarılarınızın devamını dilerim.istanbul dışındaki illeri görmek isteriz. 🙂 iyi günler. 

Çok teşekkür ederiz. Bu tür mesajlar bizleri çok sevindiriyor. 🙂 Sizlere hizmet etmekten ve isteklerinize uygun çözümler sunmaktan mutluyuz.

Lütfen bana Kocaeli / İzmitten masöz bilgilerini gönderin. 

Sitemizde sadece İstanbul’da bulunanların ilanları yayınlanmaktadır.

Masaj yaptırmak ıstetım numaram 050……. hemen donersınız sevınırım cok ıhtıyacım var. 

Masaja hepimizin ihtiyacı var. 🙂 Size önerimiz masöz ilan sayfalarına bakarak size uygun bağımsız çalışan masözleri aramanızdır (aratmak çok şık değildir). Eminiz size uygun masözü bulacaksınız. Bulamazsanız, isteklerinizi bize iletiniz, size uygun ve sitemizde ilanı yayınlanabilecek masöz bulalım.

genc dınamık hos rahatlama garantılı tercıhen unıversıte ogrencısı bayan masoz arıyorum. 

Lütfen ilan sayfalarımızdaki masözleri inceleyiniz, konuşunuz. Eğer istediğinizi bulamazsanız bizi haberdar ediniz.

merhabalar, Bayramda evimde masaja ihtiyacım var. İşleyiş ve ücretlendirme ile ilgili beni blgilendirebilir misiniz. İyi bayramlar.

Lütfen ilan sayfalarımıza bakınız. Hizmetler, ücretler gibi konularda ilan sahibi masöz ile konuşmanız gerekmektedir. Ücretleri masözler bağımsız çalışan olarak kendileri belirlemektedir.

acilen bir bayan masöz arıyorum yardımcı olmanız dileğiyle hoşçakalın. 

Aman aceleye getirmeyin, masajın keyfi zamanın doğal akışında gerçekleşir. 🙂 Lütfen ilan sayfalarımıza bakarak, bağımsız ve tek başına çalışan bayanlar ile konuşarak uygun profesyoneli bulunuz. Bulamazsanız, isteklerinizi bize ileterek haber veriniz.

ankarada masöz arıyorum. şartları, güvenliği ve saatlik ücreti hakkıda bilgi verirseniz memnun olurum. 

Sitemizde sadece İstanbul’da bulunanların ilanları yayınlanmaktadır.

Merhaba, Ben Kocaeli / İzmitte kendi evinde özel hizmet veren masöz arıyorum. Bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum. İyi günler. 

Sitemizde sadece İstanbul’da bulunanların ilanları yayınlanmaktadır.

tel numaranizi alabilir miyim? kama sutra masaj istiyorum. 

Bizimle e-mail ile iletişim kurabilirsiniz. Nedeni belli ve geçerli olmadıkça tel ile iletişim kurmayı tercih etmiyoruz. İstediğiniz masaj veya başka teknikler için masöz ilanlarındaki bayanlarla konuşabilir ve bu hizmeti gönlünüze uygun veren kişi olup olmadığına bakabilirsiniz.

Alanya da masaj hizmeti alabileceğim masöz varmı 

Sitemizde sadece İstanbul’da bulunanların ilanları yayınlanmaktadır.

ıyı gunler öncelıkle masaj seans ücretı alabılırmıyımm bırde kacakadar acıksınızz ılgınızden dolayı tesekkur ederımm 

Ücret konusunda ilanı olan ve birbirinden bağımsız ve ayrı çalışan masözler ile tek tek konuşarak bilgi almanız gerekir. Masözler ile ProMasöz’ün organik bağı yoktur. ProMasöz bir masöz şirketi veya masaj salonu değildir. Internette 24 saat açık olan bir platformdur. 🙂

evde masaj yaptırmak istiyorum ist fatih de oturuyorum. 

İsteğinize uygun masözü istanbul ilan sayfamızda bulmanızı dileriz. Bulamazsanız haberdar ediniz.

anadolu yakası evde masöz resimleri gönderirmisiniz… 

Masözlerin kendi istedikleri ve izin verdikleri fotoları ilan sayfasında yayınlanmaktadır. Temsil fotosunun üzerine tıkladığınızda diğer fotolarını görme imkanınız vardır. Ayrıca foto gönderme servisimiz, bu ihtiyaç anlatılan şekilde karşılandığından dolayı yoktur.

masaj nasıl yaptırabilirim. 

Sitemizdeki yazılarımızı okuyunuz. Ayrıca ilan sayfalarındaki masözler ile konuşunuz.

Merhabalar ben istanbul Ataşehirde kendi evimde masöz hizmeti almak istemekteyim. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? 

Tabii, eğer istediğiniz masöz ise istanbul ilan sayfamızdaki masözlere bakmanızı ve uygun olanları ile konuşarak şeçim yapmanızı öneririz.

Uzman masözden masaj istegim vardır 

Ne güzel bir istek 🙂 Umarız ilan sayfalarımızdaki masözlerden uygun olanını bulursunuz. Bulamazsanız haber verin, yeni arayışa geçelim.

Merhaba iyi günler. Es… masöz hizmeti içinde neler mevcut ve ücreti ne kadar. Teşekkürler 

Maalesef yanlış adrestesiniz, temamız ve içeriğimiz masaj üzerindedir. Size yardımcı olamamaktan üzgünüz.

merhaba, cinsel ilişki içermeyen erotik masaj için hoş ve bakımlı masöz arıyorum. Ücret önemli değildir. Teşekkürler

Lütfen ilan sayfalarımıza bakınız, biz masaj hizmeti sunmuyoruz, size uygun masözü bulmanızı ümit ederiz.

var mı numarası olan bayan masöz…

lütfen ilan sayfalarımıza bakınız, tüm masözlerin kendilerine ait cep telefonları vardır.

iyi günler hizmet verdiğiniz yerler ve ücretleriniz hakkında bilgi alabilir miyim ?

Bu soruyu ilanınıza baktığınız masöze sormanız en doğrusudur. 🙂

Masaj ve sex karıştırılmamalıdır. Masajın keyfine ve faydalarına inananlardanır. Uzman ve masajı bilen bir masözden uygun ofisimde periyodik aralarla sürekli masaj almak istiyor ve böyle birini arıyorum. Benim sağlığım açısından önemi ve gerekliliğine inanıyorum Var mı ? 

Evet, genel anlamı ile masaj ve cinsellik iki ayrı alandır, öte yandan masaj türüne bağlı olarak kesişimleri vardır (örneğin eşlerin cinsel hayatlarının geliştirilmesi veya düzeltilmesi gibi). Bu konu en merak edilen konulardan biridir, yazılarımız var, daha detaylı açıklıyoruz. Masajın yanına cinsel öğeler eklemekle, cinselliğin yanında masaj istemek tamamen iki ayrı istektir. 🙂 Sizin isteğinizi gayet iyi anlıyoruz ve buna uygun masöz ilanlarımız var, lütfen ilan sayfalarımıza bakınız.

bugün ofiste masaj yaptırmak rahatlamak istiyorum avrupa yakasındayım ilgilenen masözler bana 05…. ulaşabilirlr 

Lütfen istanbul ilan sayfamıza bakarak siz arayınız, bir masözü (bir bayana) kendinizi aratmak çok şık bir davranış değildir. 🙂 Genel kaide: Hizmet almak isteyen ilk aramayı yapar.

Merhaba Masöz şirketinizin tel. No.larını göremiyorum 

Göremezsiniz, çünkü sitemiz bir masöz şirketi değildir. 🙂 Danışmanlık hizmeti veriyoruz, ancak masöz çalışanımız yok.

Ben sitenizin bir takipçisiyim,28 yaşındayım izmirde yaşıyorum.Haftada en az 2 kez gidebilceğim düzenli güzel bir masöz arıyorum,bana bu konuda yardımcı olurmusunuz?Teşekkürler ilginiz için.

Sitemizde sadece İstanbul’da bulunanların ilanları yayınlanmaktadır.

muğla ilinin fethiye ilçesinde masaj solonum bulunmaktadır bayan masöze ihtiyacım var

Sitemizde sadece İstanbul’da bulunanların ilanları yayınlanmaktadır.

burdan masör isteyemezmiyiz. burdan bana hemen ulaşırsanız, ve beni mutlu ederse bayan masör 2 katı para verebilirim,05…

Burdan hemen masöz isteyebilirsiniz, ancak bu isteğinizi karşılayamayız. 🙂 Masöz ilan sayfalarında bakarak kendiniz seçmeli ve aramalısınız. Ayrıca masaj hiç aceleye gelmemeli, keyfini rahatça yaşayın. 🙂 Paranın hayatta her şeyi halletmediği  bir başka örnek olarak görebilirsiniz. 🙂

Merhaba, Bursa’ya hizmet veriyor musunuz? veriyorsanız m…@….com adresine iletişim ve ücret bilgilerinizi gönderir misiniz? 

Sitemizde sadece İstanbul’da bulunanların ilanları yayınlanmaktadır.

avrupa yakasında gidebileceğim iyi bir masaj salonu arıyorum yardımcı olursanız sevinirim acil liütfen 

İstisna durum olarak masaj salonu ilanlarına yer verebilmekteyiz. Lütfen ilan sayfalarımıza bakın ve aman acele etmeyin, doğru seçim yapın. 🙂

Merhaba ; Profesyonel bir masöz bayana ihtiyacım var… Her bakımdan rahatlamak adına bir den fazla masöz de tercihim olabilir. Acilen masöz tavsiyenizi bekliyorum iyi günler dilerim 

Sizin açınızdan her bakımdan rahatlamanın ne anlama geldiğini bilemeyiz. Ayrıca masözler kendi verdikleri hizmetleri ve sizin isteklerinize uyumlu olup olmadığını daha iyi anlatabilirler. Lütfen ilan sayfalarımızdaki masözlere bakınız. Herkes her hizmeti sağlamaz ve sağlamak zorunda değildir, lütfen unutmayınız. 🙂

ben evimde masaj istiyorum.çok ama çok düzgün kişilerle maddiyatın önemi yok 

İlanlarda sizin yerinizde hizmet seçeneği olan masözleri arayınız lütfen. Her masözde bu seçenek yoktur, olanlarda güven duygusunun oluşması çok önemlidir.

istanbul avrupa yakası beyoğlunda oturmaktayim 60 yaşınayım masaja ıhtıyacım var evlere servisiniz varmı varsa seans sınız kaç daka ve üseans ücretı ne kadardır oğrene bılırmıyım beni bılgılendırırsenız sevınırım 

Evlere servisi olan masözler var, lütfen ilan sayfalarına bakınız ve uygun olan masözü arayarak bilgi (hizmetler, ücret vb) edininiz.

tel 05… hemen cevap verin 

Emriniz olur 🙂 Başka karşılayamayacağımız istekleriniz var mı? Yanlış sitede olabilirsiniz, lütfen başka yerlere bakın. 🙂

tecrübeli bir bayandan masaj hizmeti almak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevirim 

Lütfen ilan sayfalarına bakınız ve uygun olanı arayınız. Tecrübe seviyeleri masözler arasında farklılıklar göstermektedir. Yeni başlayan olduğu gibi, 20 sene tecrübeli olanı vardır.

merhabalar ücretler hakkında bilgi edinmek istiyurum teşekkürler 

Sitemizi kullanmanız ücretsizdir. Masöz ücretleri için her bir masöz ile kendi hizmet ücretini konuşmanız lazımdır.

Elazığ Diyarbakır vs 

Sitemizde sadece İstanbul’da bulunanların ilanları yayınlanmaktadır.

Masaj’ın yanında başk hizmetide veriyormusunuz sadece bunu örenmek istemiştim iyi günler 🙂 

Sorunuzun muhatabı biz değiliz 🙂  Sitede ilanı olanlar hizmetleri hakkında bilgi verebilir (kişisel olarak), hizmetlerin masaj dünyasında olması gerekir.

müsait zamanlarda sizin yerinize gelmek istiyorum 

Mesajınızı alarak iletişimimiz bizim için şu aşamada yeterli, ayrıca sizi misafir edebileceğimiz masaj yerimiz ButikMasaj olarak maalesef yok. 🙂

fiyat konusunda bilgi vermemişsiniz. 

ButikMasaj masaj fiyatları ile ilgili fikir veren yazı(lar) yayınlıyor, öte yandan her bir masözün sunduğu hizmeti ve ücretini kendileri ile konuşmanız gerekiyor.

siteniz de ilan veren masözlerin güvenilirliği nedir 

Güvenirlik insan ilişkilerinde ve hizmete dayalı işlerde önemli bir konudur. Sitede ilanı olan masözler belirli ölçütler (kalite, profesyonellik, hizmet, deneyim) çerçevesinde seçilmekte ve ilanı yayınlanmaktadır. Öte yandan masözler sitemize bağlı olarak ve/veya sözleşme çerçevesinde çalışmamaktadır. Dolayısı ile güvenilirlik konusunda ortalamanın üzerinde olduklarını söyleyebilmekle beraber, 100% garanti vermemiz mümkün değildir. Sizin masöz ile iletişiminizde aldığınız elektrik, bilgi ve değerlendirme ile karar vermeniz en doğrusudur. Ayrıca deneyimlerinizi bize masöz yorumları sayfamızdan iletmenizden memnunluk duyarız. Geçerli nedenlerle müşterilerini memnun edemeyen ve/veya mağdur eden masöz ilanlarını yayından kaldırmaktayız.

merhaba yaşım 34 ve muhendısım..daha once bir kac kez masaj salonuna gittim fakat aradığım kaliteli hizmeti bulmak mumkun olmadı..ve butun masaj salonlarının para tuzagı olduğunu dusunmeye basladım…sizin farkınız varmı? masaj süreleri hakkında bilgi verebilirmısız. ve fiyatları öğrenmek istiyorum..bana özel imkanlarınız olacakmı? Bye 

Masaj salonları maalesef genel olarak müşterilerini memnun edemeyen ve/veya mağdur eden şekilde çalışıyorlar. İstisnaları var tabii, ki biz de bu tür istisnaları reklam olarak yayınlıyoruz. Bununla birlikte sitemizde bağımsız çalışan masöz ilanları ağırlıktadır. Her bir masözün kendine has karakteri, hizmetleri ve ücretleri vardır. Müşterilerini büyük oranda memnun eden ilanları yayınlamaya devam ediyoruz. Dolayısı ile sitemizdeki masözler ortalamanın üzerinde kalite ve profesyonelliğe sahip, müşteri memnuniyetine önem veren masözlerdir, öyle olmayanlar sitemizde uzun süre kalamamaktadırlar. İlan sayfalarında dilediğiniz masözü arayarak tanışmanız atılacak en iyi ilk adımdır. 🙂

Samimi ve hoş bir siteniz olmuş. Yeni yerinizi ziyaret etmek isterim… Görüşmek üzere… 

Teşekkür ederiz. Sitemizi ziyaret etmeye, tavsiye etmeye devam ediniz. 🙂 Maalesef fiziksel yerimiz olmadığı ve olmayacağı için yerinde ziyaret imkanı bulunmamaktadır. Öte yandan iletişim için bu şart değildir, bize her zaman yazabilirsiniz.

Çok güzel bir web yapmışsınız peki bu masözler 2 kişi ilemi sınırlı başka tercih varmı onları ögrenmek isterim ondan sonra telefonla ücret konusunu ve yerini konuşuruz 

Teşekkürler. Masözler ile ilgili bu tür sorularınızı kendilerine sorunuz. Sitemizdeki ilanlar dinamiktir, güncel olarak eklemeler (yeni masöz) ve çıkarmalar (ara veren veya çalışma ölçütlerine uymayan vb) olmaktadır.

Sitenizde yer alan bilgiler ışığında İstanbul Anadolu yakasında evinde masaj hizmeti veren Masözler ile görüşmek ve masaj yaptırmak istiyorum fakat ulaşamıyorum Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla 

Lütfen ilan sayfalarına bakınız. Eğer masöze telinden ulaşamıyorsanız birkaç saat sonra veya bir sonraki gün tekrar deneyiniz. Masözlerin özel hayatları olduğunu, ayrıca büyük bir kısmının müşteri seansında iken telefonuna bakmadığını unutmayınız.

Iyi gunler, ben atasehirde oturuyorum, insaat muhendisiyim Sirtimdaki kulunclara yonelik masaj hizmeti almak istiyorum Numaram:5…. Simdiden tesekkurler 

Lütfen ilan sayfamıza bakınız ve uygun olduğunuzu düşündüğünüz masözleri arayarak tanışınız ve tercihiniz uygun olanından hizmet alınız.

Merhaba, Uzun suredir bel ve sirt agrilarindan muzdaribim. Gorustugum doktorlar fitik ameliyati deyip isin icinden siyrildilar. Profesyonel duzeyde hizmet alabilecegim bir masoze ihtiyacim var. Anadolu yakainda olmasi tercih sebebi. Yardimci olabilirseniz cok sevinirim. Mail yolu ile geri donus yapabilirsiniz. 

Lütfen ilan sayfamıza bakınız ve uygun olduğunuzu düşündüğünüz masözü arayınız. Bizim e-mail ile masöz yönlendirme hizmetimiz bulunmamaktadır.

bana mesaj atın

Hangi konuda? 🙂

Merhabalar Sürekli Masaj Yaptıran Biriyim Masaj Yaptırdığım Masöz Arkadaş Trafik Kazası Geçirdi Şimdi Yeniden Sürekli İş Yerimde Yada Güvenilir Temiz Hijyen Yeri Olan Bayan Masöz Arıyorum Bu Konuda Bna Yardımcı Olursanız Sevinirim İlginiz İçin Şimdiden Teşekkürler 

Lütfen ilan sayfasına bakınız.

yardimci olabilirseniz bursadan isinin ehli bir masoz ariyorum.. en kisa surede cevabinizi bekliyorum iyi gunler 

Sitemizde sadece İstanbul’da bulunanların ilanları yayınlanmaktadır.

merhabalar, kaliteli bir masörden hizmet almak istiyorum, temizlik hijyen, ve masörün elit olması, ortamın güvenli ve huzurlu olması, herhangi bir baskıya maruz kalınmaması benim için önemli. istanbul için mesaj atıyorum. yardımcı olursanız sevinirim. ayrıca ücreti önceden öğrenebilirsem en azından yanıma gelirken o meblada nakit alabilriim. Hoşçakalın 

Lütfen ilan sayfasına bakınız. Ücret konusu her bir masözün kendi belirlediği (hizmet adı, kalite, süre, görüşme yeri vb gibi faktörler bağlı) bir konudur, kendisi ile konuşulması en doğrusudur.

Mrb Benim bi sorum olacaktı. Masöz kızların fotolarını görebilirmiyim. Mümkünse tabiki. Bir de ücret bilgisi verebilirmisiniz? İyi çalışmalar…

Fotoları ilan sayfalarımızda görebilirsiniz. Ayrıca masöz ilan fotosunun üzerine tıklarsanız, eğer varsa, masözün diğer fotolarını görebilirsiniz.

yarın akşam için tüm iş yorgunlugum alacak sıcak kanlı güzel bir bayan masöz arıyomum büyükçekmecde oturuyorum lütfen yardımcı olunuz 

Lütfen istanbul ilan sayfamıza bakınız ve uygun masözü telefonda konuşarak seçiniz ve hizmet alınız.

merhabalar masaj ile alakalı hayatıma bir düzen istememe rağmen sıkıntı yaşıyorum, masaj yapan bayan arkadaşlarım bazen yeteneksiz bazen isteksiz oluyorlar, komple body masajı ve masaj sonrası etkinlikler ile alakalı mailime bilgi gönderirmisiniz?= masaj ve etkinlik ücretlerinizide öğrenmek isterim… 

İşini iyi yapan masöz bulmak kolay değildir. Daha önceki başka yerlerdeki tecrübelerinizi bir kenara koyarak, sitemizdeki masözleri denemenizi öneririz. Hizmet detaylarını masöz ile konuşmanız gerekir. Hizmet sonrası görüşlerinizi lütfen masöz yorumları sayfamızdan iletiniz. Size en uygun masözün bulunmasında destek olmaktan mutluluk duyarız.

iyi bir masaj alıp, rahatlamak(tam) istiyorum, bilgilerinizi gönderiseniz sevinirim, tşk. Ederim 

Bu soruyu ilanı olan masözlere birebir ve ayrı olarak telefonda konuşmanız gerekmektedir.

İstanbul avrupa yakasında beni rahatlatacak masoz arıyorum 

Lütfen ilan sayfasına bakınız.

Gerçekten keyıflı bır hatunla keyıflı bı zaman gecırmek ıstıyorum 

Sizin için keyifli hatun nedir, ayrıca keyifli zaman tanımlamanız nasıldır, maalesef bilemiyoruz. Daha açık yazarsanız daha net cevap verebiliriz. 🙂

Merhaba.. Öncelikle çalışmalarınızda başarılar ve bu başarılarınızın devamını dilerim.. internet sitenize üyeyim ve sizden düzenli olarak gelen bilgi maillerini okuyorum.. Sizlerden ricam.. Masözlerinizin ücretleri hakkında da bilgi vermeniz.. Madem ki böylesine güzel bir hizmete aracılık yapıyorsunuz fiyatlar hakkında da bilgi vermenizi dilerim.. Şimdiden ilginize teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.. Masözlerinizin güvenilirliğine sizin tarafınızdan güveniyorum.. Saygılarımla.. 

Çok teşekkür ederiz. 🙂 Ücret konusu her bir masözün kendi belirlediği ve sizinle konuştuğu özel bir konudur. Sitemiz bu sürece dahil değildir. Öte yandan masaj hizmetlerinin fiyatları ile ilgili genel bilgi veren (fikir veren, ancak bağlayıcı olmayan) yazılarımız vardır, onları okumanızı öneririz.

masaj yaptırmak istiyorum. kim yapar,nerede,fiyat nedir lütfen 

Sitemiz yapmıyor, onu biliyoruz. 🙂 Diğer sorularınızın cevaplarını ilan sayfasında ilan sahibi ile konuşmanız en doğrusudur.

sitenize giriş yapamıyorum  

Giriş yapamamaktan kasdınız erişim sorunu ise cevap verelim. Anlık teknik sorun veya bağlantınızdan dolayı olabilir. Lütfen birkaç dakika sonra tekrar veya başka bilgisayar/Internet bağlantısından deneyiniz. Sitemizin ayakta kalma oranı (çalışır saatleri, yani teknik sorun olmadan koşması) 99.99%’dur ve sürekli gözlenmektedir. Başka bir sorunu kasdetti iseniz daha açık/net bilgi iletiniz.

evimde gerçekten düzgün fizikli genç bir bayandan masaj almak istiyorum.ben temiz titiz biriyim. çengelköy de oturuyorum.2 saatlik masajın fiyatını ve mümkünse masözlerin resimlerini rica ediyorum.teşekkürler. 

Lütfen ilan sayfasına bakınız ve ilanı olan masöz ile (birebir ve diğerleri ile karıştırmayarak) telefonda konuşarak seçiminizi yapınız.

merhabalar, telefonla nasıl kontak kuranilirim acaba? 

İlanı olan masözlerin kendi telefonları ilanlarında vardır. Öte yandan sitemiz ile e-mail ile iletişim sayfasından iletişim kurabilirsiniz.

mrh. ben kendi yerimde masaj almak istiyorum bana yardımcı olursanız memnun olurum 

Lütfen ilan sayfasına bakınız. Unutmayınız ki kendi yerinizde hizmet masöz ile aranızda oluşacak güvene bağlı özel bir hizmettir.