Yazılar

Yeni Masöz İlanı Videolarımız Yayında

Masöz Youtube kanalımızı takip ediyor musunuz?

Bu hafta yeni videolar yayınladık, gördünüz mü?

Örneklerini burada gösterelim:

Etiler Masöz Peri Hanım

Ümraniye Masöz Nazlı Hanım

Kartal Masöz Açelya Hanım

Masözünüzün şarkı seçimlerinizden anlamasına izin verin. Birçok kişi masaj terapileri boyunca gevşetici şarkılardan eğlenir ve zevk alırken, bazıları almaz. Eğer masaj terapi alırken, huzurlu bir ortam isterseniz, söyleyin. Ayrıca belirli bir tür şarkıyı da belirtebilir ya da kuş sesi veya deniz dalgası gibi bir ortam sesi de talep edebilirsiniz.

Kendinize veya başkalarına bir ayak masajı tedavisi sunmayı deneyin. Başlangıçta tabanlara yoğunlaşmak kişiyi gerçekten gevşetebilir. Ayak tabanlarını ileri ve geri yönde ovalayarak başlayın. Bu hareketleri topuklardan başlayarak ayak parmaklarının köklerine doğru yapın. Tabanlar gerçekten de doğru bir şekilde ovulduktan sonra, ilerleyerek ayağın ortasına ve ayak parmaklarına doğru devam edebilirsiniz.

Bir masaj terapi öncesi ve sonrasında yapabilecekleriniz arasındaki en etkili nokta bir miktar su tüketmektir. Su kesinlikle vücudunuzda bulunan ve ağrılarınızın başlamasını tetikleyebilen tamamen serbest radikallerin birkaçının giderilmesine yardımcı olacaktır. Bu kesinlikle genel karşılaşmanızı artıracaktır.

Masözünüzün klinik olarak uygun kişisel detaylarınızın herhangi bir türü hakkında bilgi edinmesine izin verdiğinizden emin olun. Örneğin, önceden bir sırt incinmesi yaşadıysanız, not edin. Her türlü süreç ve yaşamış olduğunuz ve gerçekten acı veren önceki yaralanmalar ile ilgili ona bilgi verdiğinizden emin olun.

Eğer tam olarak hangi tip masaj terapisi almaya ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz, derin hücre ya da İsveç masaj terapisinden birini seçin. Sunulan birçok alternatif bulunmaktadır ve aynı zamanda siz bunlardan en iyisini seçmelisiniz. Bu ikisi de masaj tedavisinde aralığın her iki ucunu da kapsar.

Bir masaj terapi sağlamayı öğrenmek, eğer tam bir karşılaşma istiyor iseniz bir masaj terapisi almak gibi esastır. Bu kesinlikle her iki bakış açısını da anlamanızı sağlayacaktır. Aşağıda tam olarak öğrendiklerinizi alın ve masaj terapisi alacağınız bir dahaki sefer yararlanmak için uygulayın böylece tamamen memnun kalacaksınız.

Masaj terapinizi sağlarken bir tartışmaya katılın. Bu sadece noktaları doğru yapıp yapmadığınızı değil, ayrıca kişinin rahat olup olmadığını da bilmek isteyeceğiniz için gereklidir. Gerginlik kullanıp kullanmadığınızı anlamak, onları incitmek ya da herhangi bir şekilde gerçekten hiçbir şey hissetmemelerine neden olmak istemeyeceğiniz için hayati önem taşımaktadır.

0